l Türkiye'nin İlk ve Tek Nick Jonas Fanı l
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

l Türkiye'nin İlk ve Tek Nick Jonas Fanı l

Sitemize Hoşgeldiniz! Lütfen Üye Olun..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Evet Camp Rock'ı izlediniz şimdi yorumlar...

4 posters
YazarMesaj
Hilary&Zac
Üye

Evet Camp Rock'ı izlediniz şimdi yorumlar... Empty
MesajKonu: Evet Camp Rock'ı izlediniz şimdi yorumlar...   Evet Camp Rock'ı izlediniz şimdi yorumlar... EmptyCuma Ekim 03, 2008 8:42 pm

Ya bence harikaydı süperdi çok beğendim ama en çok joe ön plandaydı nick'mi çok göremedim ama yine de müthişti Very Happy sizce?
#serayjonas.
Admin

MesajKonu: Geri: Evet Camp Rock'ı izlediniz şimdi yorumlar...   Evet Camp Rock'ı izlediniz şimdi yorumlar... EmptySalı Ekim 07, 2008 5:57 pm

Bayıldım müthişti. Hele JB'min olduğu bölümler süperdi. Koptum yani

En son nicKisSeray tarafından Paz Kas. 29, 2009 3:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://nickjonasfanclub.yetkin-forum.com
Hilary&Zac
Üye

MesajKonu: Geri: Evet Camp Rock'ı izlediniz şimdi yorumlar...   Evet Camp Rock'ı izlediniz şimdi yorumlar... EmptySalı Ekim 07, 2008 7:37 pm

Katılıyorum canım harikaydı doyamadım hatta tekrarlarını da seyrettim Very Happy
#serayjonas.
Admin

MesajKonu: Geri: Evet Camp Rock'ı izlediniz şimdi yorumlar...   Evet Camp Rock'ı izlediniz şimdi yorumlar... EmptyPerş. Ekim 09, 2008 7:09 pm

Aynen hatta dershaneye bile gitmedim onun için Very Happy

En son nicKisSeray tarafından Paz Kas. 29, 2009 3:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://nickjonasfanclub.yetkin-forum.com
arlinick
Üye

Nerden : BEN ONUN UZAK ULAŞMASI ZOR OLAN BİR MELEĞİYİM YANİ NEFES ALDIĞI HER YERDEYİM!!!!I LOVE U NİCK 4 EVER

MesajKonu: Geri: Evet Camp Rock'ı izlediniz şimdi yorumlar...   Evet Camp Rock'ı izlediniz şimdi yorumlar... EmptySalı Ara. 23, 2008 10:28 pm

Ben Camp Rock'a bayıldım özellikle Play My Music'i söyledikleri ve Nick'in çıktığı bölümleri ama Camp Rock 2'de Nick de kampta olcakmış yani onu daha çok görebilicez cheers
Modanita~
Admin
Modanita~

MesajKonu: Geri: Evet Camp Rock'ı izlediniz şimdi yorumlar...   Evet Camp Rock'ı izlediniz şimdi yorumlar... EmptyCuma Mayıs 21, 2010 2:14 pm

cheers
Çok güzel bi film tekrarlarını bile izledim ve Camp Rock 2'de Selena ve Nick de kampta olcakmış Nick için sevindim cheers Ama Selena niye oynucak ki ya Evil or Very Mad

Evet Camp Rock'ı izlediniz şimdi yorumlar...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ..Camp Rock..